عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » تقدیم احکام انجمن های میراث فرهنگی روستای فاضل آباد شهرستان آزادشهر


تقدیم احکام انجمن های میراث فرهنگی روستای فاضل آباد شهرستان آزادشهر

در ادامه تشکیل انجمن های میراث فرهنگی شهرستان آزادشهر و با حضور حمیدرضا محمودی معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی انجمن میراث فرهنگی روستای فاضل آباد تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آزادشهر؛ پنج شنبه 5 تیر ماه 99 در ادامه تشکیل انجمن های میراث فرهنگی شهرستان، محمودی معاون میراث فرهنگی شهرستان آزادشهر شهرستان با حضور در جلسه دهیاری روستای فاضل آباد ، انجمن میراث فرهنگی این روستا تشکیل شد.

در این جلسه محمودی معاون اداره میراث فرهنگی شهرستان آزادشهر ضمن تشکر از فراهم شدن این نشست با موضوع تشکیل انجمن های میراث فرهنگی و اهمیت تشکیل انجمن میراث فرهنگی روستا به ذکر وظایف اعضای آن پرداخت.

همچنین وی بر حفظ میراث فرهنگی به عنوان پشتوانه تاریخی- فرهنگی شهرستان آزادشهر و معرفی آن تأکید کرد و خواستار همگرایی و همفکری اعضا برای شناخت، معرفی و حفظ میراث فرهنگی شد.

مشارکت اعضای انجمن روستا به عنوان حامیان میراث فرهنگی در برنامه های پیش روی انجمن ، اقدام برای شناسایی و ثبت آثار تاریخی فرهنگی موجود در روستا ، اطلاع رسانی به موقع در صورت مشاهده موضوعات پیرامون حفاری غیر مجاز به اداره میراث فرهنگی شهرستان از جمله مواردی بود که در این نشست مطرح شد.

در پایان جلسه احکام اعضای انجمن روستا به دهیار روستا تقدیم شد.

تقدیم احکام انجمن های میراث فرهنگی روستای فاضل آباد شهرستان آزادشهر

 

تقدیم احکام انجمن های میراث فرهنگی روستای فاضل آباد شهرستان آزادشهر

 
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*