زمان باقی مانده تا انتخابات

عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در آزادشهر


برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در آزادشهر

برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در آزادشهر

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر از برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی با هدف ترویج فرهنگ سبک زندگی اسلامی – ایرانی و بالا بردن سطح دانش و اطلاعات خانواده ها در سالن آمفی تئاتر این اداره خبر داد. 

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر طیبه رجنی رییس این اداره، با اشاره به اینکه مشکلات و آسیب های اجتماعی نشات از عدم توجه به مسائل تربیتی صحیح دارد، تصریح کرد: توجه به مسائل آموزشی و ترویج سبک زندگی اسلامی مهمترین محور در تحکیم بنیان خانواده است.

رجنی افزود: در کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی امیر سعید عسگری فرماندهی تیپ 230 بعنوان مدرس کارگاه مباحثی در خصوص دیدگاه‌های اسلام در مورد بنیان خانواده و ارتباط عاطفی بین اعضای خانواده  و ... مطرح کرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آزادشهر ادامه داد: در این کارگاه آموزشی که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر و تربیت و آموزش عقیدتی سیاسی تیپ 230 برگزار شده بود بیش از 80نفر از خانواده های پایور ناجا  و علاقمندان به این کارگاه آموزشی حضور داشتند.

یادآوری می شود: کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی صبح روز شنبه مورخ 9 اذر 98 در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر برگزار شد.

 

 

برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی در آزادشهر

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*