عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » جلسه ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان آزادشهر


جلسه ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان آزادشهر

 

جلسه ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان آزادشهر

 

 به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش آزادشهر، جلسه ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی این شهرستان با محوریت راهپیمایی 13 آبان برگزار شد.
 قربانعلی بذرافشان مدیر آموزش و پرورش آزادشهر در این جلسه با بیان اینکه 13 آبان یادآور رشادت و از جان گذشتگی دانش آموزان و دانشجویانی است که با نثار خون خود ثابت کردند همواره در برابر توطئه دشمنان هوشیارند و هیچگاه زیر بار زور و ظلم نمی روند. وی دانش آموزان بسیجی را نماد روشنگری و ظلم ستیز عنوان کرد که در 8 سال دفاع مقدس همواره پشت نظام و ارزشهای آن ایستادند و اکنون هم در سنگر تعلیم و تربیت در راه اعتلای ایران اسلامی گام بر می دارند.
  در ادامه سرهنگ درویشی جانشین فرمانده سپاه آزادشهر هم گفت: در 13 آبان امسال هم همچون سنوات گذشته دانش آموزان و دانشجویان بسیجی در کنار سایر اقشار کشور همچون سنوات قبل حماسه ای از حضور خواهند آفرید تا جوابی دندان شکن به دشمنان نظام و انقلاب دهند. وی افزود: راهپیمایی 13 آبان در آزادشهر همزمان با سراسر کشور ساعت 10صبح از مقابل آموزش و پرورش آزادشهر آغاز و پس از طی مسیر خیابان اصلی در جلوی حسینیه اعظم با قرائت قطعنامه سراسری و به آتش کشیدن پرچم استکبار جهانی و صهیونیسم غاصب خاتمه خواهد یافت.
 

جلسه ستاد پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان آزادشهر

 بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*