فرمانداری آزادشهر
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد

مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد


6 آذر 1398. نويسنده: آزادشهر

مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد

 

صبح امروز چهارشنبه 6 آذرماه، سید رسول حسینی فرماندار در جلسه ای با حضور مهندس نصیری مدیرعامل معدن زمستان یورت و نماینده کارگران این معدن، نیازمندی ها و مشکلات این معدن استراتژیک شهرستان را بررسی و پیگیری کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این دیدار ایمنی معدن و پرداخت حقوق دستمزد دو چالش مهم و اساسی در حوزه معاون شهرستان است که در این رابطه هیچ گونه اهمال و سستی از سوی هر یک از مسئولین و پیمانکاران مورد پذیرش نیست.
وی افزود: معدن زمستان یورن به جهت اتفاقاتی که در گذشته افتاده در سطح ملی شناخته شده است و جای هیچ گونه اشتباهی در مباحث ایمنی معدن و استخراج ذغال وجود ندارد و هم سرپرستان و هم کارگران باید با رعایت همه الزامات ایمنی کار و فعالیت خود را شروع کنند.
حسینی پرداخت حقوق و دستمزد را از مباحث کلیدی در راستای رفع نیاز کارگران و افزایش روحیه امید و نشاط در آنها نامید و از بروز رسانی پرداختی ها در حوزه معادن و کاهش مطالبات گذشته کارگران تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه مهندس نصیری گزارشی از نیازمندی ها و مشکلات کوجود در حوزه معدن زمستان یورت را ارائه و خواستار پشتیبانی و حمیت مجموعه دولت در شهرستان و استان از حوزه معاون در بخش چشمه ساران شد.


بازگشت