عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » کادر بهداشتی و درمانی، مردم و مسولین سه ضلع اصلی مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند

فرماندار آزادشهر:

کادر بهداشتی و درمانی، مردم و مسولین سه ضلع اصلی مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند

 

فرماندار آزادشهر در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گفت: مردم شریف ایران اسلامی فداکاری ها و تلاش های کادر بهداشتی و درمانی را در کنار همراهی مردم و مسیولین در مهار ویروس کرونا هرگز فراموش نخواهند کرد. راه برون رفت از وضعیت فعلی همدلی و همکاری مردم و مسئولین و کادر بهداشتی و درمانی می باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: سید رسول حسینی فرماندار صبح امروز یکشنبه 15 تیرماه در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری با تشریح وضعیت موجود و لزوم رعایت فاصله گذاری و زدن ماسک از س.ی مردم گفت: شهرستان آزادشهر طبق آخرین ارزیابی انجام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در وضعیت زرد قرار دارد که نیاز است مردم همیشه در صحنه شهرستان یک بار دیگر مثل اسفند سال گذشته با فداکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی وضعیت شهرستان را به حالت سفید برگردانند.
وی افزود: رعایت دو نکته زدن و فاصله یک و نیم متری افراد از هم تا 90 درصد ابتلا به کرونا را کاهش داده و باعث افزایش سلامتی و کاهش دردسر و شیفت های کاری برای کادر بهداشتی و درمانی می شویم.
فرماندار و رییس ستاد شهرستانی مقابله با بیماری کرونا تصریح کرد: از امروز 15 تیرماه زدن ماسک برای همه کارکنان اداری و دستگاه های اجرایی شهرستان آزادشهر الزامی و شرط ارائه خدمات به مراجعین استفاده از ماسک می باشد.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 28
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8987

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*