عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » بازدید فرماندار آزادشهر از یک واحد تولیدی پوشاک دخترانه در این شهرستان


بازدید فرماندار آزادشهر از یک واحد تولیدی پوشاک دخترانه در این شهرستان

 

صبح امروز پنج شنبه 12 تیرماه، سید رسول حسینی به همراه روح الله کوهساری رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان از کارگاه تولیدی پوشاک دخترانه گلایول بازدید و با مربیان و هنرجویان این واحد تولیدی گفتگو و جوایزی را به رسم یادبود به انها اهدا نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: حسینی فرماندار ضمن بازدید از قسمت های مختلف این کارگاه گفت: سعی کنید ضمن توسعه این کارگاه و افزایش تولید اشتغال برند بومی شهرستان را تبلیغ تا همه ما سهمی هرچند ناچیز در شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان آزادشهر داشته باشیم.

وی افزود: یکی از ویژگی های بسیار مهم این واحد تولیدی اشتغال زنان سرپرست خانوار می باشد که این مهم به جهت کاهش اسیب های اجتماعی مورد تاکید مجموعه مدیریت شهرستان آزادشهر می باشد.

در ادامه مدیریت این واحد تولیدی و مربیان شاغل در این واحد مشکلات و نیازمندی های خود را با فرماندار و رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان در میان گذاشتند.

در این بازدید که تعدادی از کارکنان اداره صنعت، معدن و تجارت نیز حضور داشتند، مشکلات و موانع موجود در راستای تولید مورد بررسی قرار گرفته و فرماندار دستورات لازم را جهت همکاری با مدیریت کارگاه و طرح توسعه آن صادر نمود.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 40
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8979

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*