عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » مشکلات حقوق و دستمزد و بیمه ای کارگران معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی و پیگیری شد

در جلسه ای با حضور فرماندار آزادشهر، نماینده مجلس و مدیرعامل شرکت ذغالسنگ شمالشرق:

مشکلات حقوق و دستمزد و بیمه ای کارگران معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی و پیگیری شد

مشکلات حقوق و دستمزد و بیمه ای کارگران معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی و پیگیری شد

 

صبح امروز پنج شنبه 12 تیرماه، در جلسه ای با حضور سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر، غلامعلی کوهساری نماینده مجلس شورای اسلامی و مهندس نصیری مدیرعامل شرکت ذغالسنگ شمالشرق، مشکلات کارگران معدن زمستان یورت از جمله مشکلات بیمه ای، حقوق و دستمزد و فروش ذغال بررسی و پیگیری شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: سید رسول حسینی ضمن خوشامدگویی به مهمانان معدن ذغالسنگ را با توجه به اتفاقات رخداده در سنوات گذشته بسیار مهم و استراتژیک دانست و گفت: خوشبختانه در حال حاضر خیلی از مشکلات سنوات قبل مانند بیمه و ایمنی وجود ندارد و حقوق ها هم معمولا در موعد مقرر پرداخت می شود.

وی افزود: یکی از مشکلات معادن شهرستان از نگاه حاکمیتی و مالکیتی می باشد که همه مراحل کارگری و استخراخ ذغال در شهرستان آزادشهر انجام می شود ولی این معادن زیر نظر شهرستان شاهرود می باشد و مشکلی را برای امورات اداری کارگران به وجود آورده که نیاز است نماینده دمجلس با پیگیری های انجام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت این مشکل دیرینه را حل نماید.

در ادامه مهندس کوهساری نماینده مجلس ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات مدیرعامل معدن خواستار پرداخت به موقع حقوق و دستمزد و بیمه کارگران شد و قول مساعد داد مشکلات حو.زه فروش ذغال را از طریق شرکت ذوب آهن اصفهان پیگیری نماید.

سپس مهندس نصیری مدیرعامل شرکت ذغالسنگ شمالشرض ضمن تشکر از حساسیت و پیگیری های فرماندار شهرستان، گزارشی از میزان فعالیت ها، اشتغال و استخراج ذغال را ارائه و خواستار افزایش حمایت های اداری به جهت فروش و دریافت مطالبات معادن شهرستان از کارخانه ذوب آهن اصفهان شد.


مشکلات حقوق و دستمزد و بیمه ای کارگران معدن زمستان یورت آزادشهر بررسی و پیگیری شد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 34
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8978

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*