عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » با اخذ بودجه مناسب برای 4 طرح ملی روند توسعه شهرستان آزادشهر شتاب می گیرد

فرماندار آزادشهر در دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی:

با اخذ بودجه مناسب برای 4 طرح ملی روند توسعه شهرستان آزادشهر شتاب می گیرد

با اخذ بودجه مناسب برای 4 طرح ملی روند توسعه شهرستان آزادشهر شتاب می گیرد

 

فرماندار آزادشهر در دیدار نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: 4 طرح ملی در این شهرستان با توجه به تزریق کند بودجه ای سالهاست که روند قابل محسوسی نداشته است و نیاز است با پیگیری از مراجع مربوطه و سازمان برنامه و بودجه بتوانیم با اتمام آنها روند توسعه شهرستان را شتاب ببخشیم.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: سید رسول حسینی صبح امروز چهارشنبه 11 تیرماه در دیدار مهندس غلامعلی کوهساری نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن خوشامدگویی گفت: در چند سال گذشته با برنامه ریزی و تعامل هر چه بیشتر با مدیران استانی شهرستان آزادشهر در مسیر توسعه قرار گرفته که نیاز است با اخد بودجه های مورد نیاز این روند به صورت صعودی همچنان ادامه داشته باشد.
حسینی فرماندار در ادامه ضمن تشریح پروزه های بزرگ شهرستان از جمله 4 پروژه ملی و تاثیر گذار از نماینده خواست در راستای افزایش اعتبارات ملی برای اتمام سریعتر این پروژه های تحول زا اقدامات و پیگیری های موثری انجام دهد.
در ابتدای این دیدار مهندس کوهساری ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در برگزاری انتخابات مجلس و همچنین پیشگیری و مدیریت بیماری ویروس کرونا گفت: در راستای توسعه هر چه بیشتر شهرستان با تعامل و برنامه ریزی و استفاده از همه پتانسیل های موجود باید همه عوامل دست در دست هم دهیم تا بتوانیم در دوران محدودیت های اعتباری و بودجه با تلاش مضاعف اعتبارات ملی و استانی خوبی برای شهرستان کسب نماییم.
لازم به ذکر است در این جلسه مهندس دنکوب رییس اداره تعزیرات حکومتی نیز حضور داشت و در ارتباط با تکمیل ساختمان اداری تعزیرات حکومتی مذاکره و گفتگو کرد.
 

با اخذ بودجه مناسب برای 4 طرح ملی روند توسعه شهرستان آزادشهر شتاب می گیرد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 38
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8973

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*