عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » بررسی مشکلات و نیازمندی های حوزه آبرسانی شهرستان آزادشهر

در جلسه ای با حضور فرماندار، نماینده مجلس، مدیران کل آب منطقه ای و آب و فاضلاب استان:

بررسی مشکلات و نیازمندی های حوزه آبرسانی شهرستان آزادشهر

بررسی مشکلات و نیازمندی های حوزه آبرسانی شهرستان آزادشهر

 

صبح امروز چهارشنبه 11 تیرماه، در جلسه ای با حضور سید رسول حسینی فرماندار، غلامعلی کوهساری نماینده مجلس شورای اسلامی، مهدس حسینی مدیرکل آب منطقه ای و مهندس هرمزی مدیرکل آب و فاضلاب استان، مشکلات و نیازمندی های حوزه های مختلف آبرسانی شهری و روستایی و تامین آب شهرستان آزادشهر بررسی شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: حسینی فرماندار در این جلسه ضمن خوشامدگویی گفت: مشکل آب شرب مهم ترین و حیاتی ترین مشکل شهرستان می باشد و باید با تعامل دوسویه با مصرف کنندگان در بابا صرفه جویی و همچنین اب منطقه در باب تولید منابع جدید آبی بتوانیم بخشی از این مشکل را مرتفع نماییم.
وی افزود: فرسوده بودن خطوط انتقال آب شهری یکی از معضلات حوزه توزیع آب است که باید اداره کل آب و فاضلاب با جدیت و برنامه ریزی و تامین منابع مالی گامی اساسی در این مبحث بر دارد تا از هدر رفت و پرتی آب در خطوط فرسوده انتقال آب جلوگیری به عمل آید.
در ادامه مهندس کوهساری نماینده مجلس شورای اسلامی حل مشکل آب شرب شهرستان را یکی از برنامه های اصلی خود در دوران نمایندگی ذکر کرد و گفت: با همکاری و پیگیری از طریق وزارت نیرو و با اختصاص بودجه مناسب در فصل توزیع منابع مالی امیدواریم بتوانیم یک بخشی از مشکلات آبی این حوزه را حل کنیم.
سپس مهندس حسینی و مهندس هرمزی مدیران کل آب منطقه ای و آب و فاضلاب گزارشی از اقدامات انجام شده و همچنین نیازمندی ها و مشکلات حوزه های مختلف ابی خود در سطح شهرستان آزادشهر را بیان نمودند
 

بررسی مشکلات و نیازمندی های حوزه آبرسانی شهرستان آزادشهر

 

بررسی مشکلات و نیازمندی های حوزه آبرسانی شهرستان آزادشهر


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 39
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8971

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*