عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » افزایش آموزش های مهارتی مشکل اشتغال منطقه را حل خواهد کرد

فرماندار آزادشهر:

افزایش آموزش های مهارتی مشکل اشتغال منطقه را حل خواهد کرد

افزایش آموزش های مهارتی مشکل اشتغال منطقه را حل خواهد کرد

 

فرماندار شهرستان آزادشهر در دیدار دکتر رحمدل معاون مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: آموزش های مهارتی با محوریت اولویت های فنی و حرفه ای کلید قطعی حل مشکلات اشتغال شهرستان می باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ ظهر امروز سه شنبه 10 تیر ماه ، دکتر رحمدل معاون مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان به همراه روح الله امامی رییس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر با حضور در فرمانداری با "سید رسول حسینی" فرماندار دیدار و در ارتباط با همکاری و تعملات بیشتر مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان با مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان آزادشهر گفتگو کردند.
حسینی فرماندار در این دیدار ضمن عرض خوشامدگویی و تشکر از نگاه مساعد مدیرکل و مجموعه مدیریت استانی فنی و حرفه ای آزادشهر گفت: با اهدای زمین توسط فرمانداری و تخصیص اعتبار توسط اداره کل فنی و حرفه ای انشالله به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی ساخت سومین مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران در شهرستان آزادشهر باشیم.
وی افزود: تجهیز کارگاه های فعال و نیمه فعال موجود بر اساس نیاز شهرستان و کارآموزان از دیگر درخواست های مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان است که امیدواریم با استمرا حمایت ها و پشتیبانی های اداره کل فنی و حرفه ای این مهم به زودی انجام گردد.
در ادامه دکتر رحمدل معاون مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ضمن تشکر از نگاه حمایتی و توسعه ای فرماندار شهرستان به مجموعه فنی و حرفه ای قول مساعد داد مشکلات و نیازمندی های مطرح شده را تا حصول نتیجه پیگیری نماید.
 

افزایش آموزش های مهارتی مشکل اشتغال منطقه را حل خواهد کرد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 41
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8967

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*