عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » دیدار و گفتگوی فرماندار آزادشهر با رییس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور

به منظور تشویق و استفاده از ظرفیت مجمع خیرین مدرسه ساز کشور:

دیدار و گفتگوی فرماندار آزادشهر با رییس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور

دیدار و گفتگوی فرماندار آزادشهر با رییس و مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور

 

صبح امروز یکشنبه 8 تیرماه، سید رسول حسینی فرماندار به همراه قربانعلی بذرافشان با حضور در دفتر تهران جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، با مهندس قفلی رییس و خانم جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور دیدار و در ارتباط با ساخت مدرسه در مناطق محروم شهرستان آزادشهر گفتگو کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: حسینی فرماندار در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات و فعالیت های خیرخواهانه مجمع خیرین مدرسه ساز گفت: شهرستان آزادشهر با داشتن دانش آموزان بسیار مستعد و علاقمند به درس و تحصیل و همچنین وجود مناطق کمتر توسعه یافته و مدارس با سابقه ساخت طولانی نیازمند کمک و یاری مجمع محترم خیرین مدرسه ساز می باشد.
فرماندار و رییس شورای اموزش و پرورش شهرستان آزادشهر افزود: مجموعه آموزش و پرورش و سازمان نوسازی به تنهایی پاسخگوی حجم نیاز به وجود آمده نمی باشد و مجمع خیرین در صورت صلاحدید و ورود به این امر در شهرستان آزادشهر می تواند منشا خیر و برکت در این شهرستان شده و در سال های آتی با قبولی دانش آموزان با استعداد این منطقه ثمر حضور و اقدام موثر خود را به عینه مشاهده نماید.
در ادامه مهندس قفلی رییس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ضمن خوشامدگویی قول مساعد داد یک مدرسه در شهرستان آزادشهر توسط خیرین مدرسه ساز ساخته و در صورت آمادگی شهرستان و بازدید انجام شده این روند همچنان ادامه یابد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 26
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8961

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*