عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » مشکلات بیمه ای کارگران حوزه تامین اجتماعی شهرستان آزادشهر بررسی و تصمیم گیری شد

در نشست مشترک فرماندار با نماینده مجلس و مدیرکل تامین اجتماعی استان:

مشکلات بیمه ای کارگران حوزه تامین اجتماعی شهرستان آزادشهر بررسی و تصمیم گیری شد

 

صبح امروز یکشنبه 1 تیرماه، در نشست مشترک سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر با غلامعلی کوهساری نماینده مجلس، زنجانی مدیرکل تامین اجتماعی و عسکری رییس اداره تامین اجتماعی شهرستان، مشکلات بیمه ای کارگران حوزه تامین اجتماعی شهرستان آزادشهر بررسی و تصمیم گیری شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: حسینی ضمن خوشامدگویی به مهمانان و تبریک انتصاب مدیرکل جدید تامین اجتماعی گفت: مجموعه بزرگ و تاثیرگذار تامین اجتماعی با ارائه خدمات متنوع و متعدد چشم امید مجموعه بیمه شدگان و کارگران خود می باشد.
وی افزود: انتظار از این مجموعه این است که با ارائه بسته های متنوع خدمات بیشتر و با کیفیت تر به این رضایتمندی تداوم بخشد.
فرماندار و رییس شورای اداری شهرستان آزادشهر خاطر نشان کرد: مجموعه تامین اجتماعی در بحث معادن حساسیت های بیشتری داشته باشد و با بیمه درست و اصولی کارگران ضمن حمایت از پیمانکاران وضعیت بیمه ای کراگران را سامان ببخشد.
در ادامه کوهساری نماینده مجلس ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات انجام شده خواستار تسریع در امور بیمه ای، افزایش خدمات بیمه ای کارگران تحت پوشش شد.
سپس زنجانی مدیرکل تامین اجتماعی استان ضمن تشکر از مجموعه حمایت های شهرستانی از از خانواده بزرگ تامین اجتماعی از اجرای برنامه های جدید در حزوه تامین اجتماعی به منظور افزایش خدمات رفاهی به بیمه شدکان این مجموعه شد.
زنجانی خاطر نشان کرد: بسته جدید حمایت از بازنشستگان در این سازمان نهایی و تا اواخر همین ماه با واریز بخشی از پاداش های بازنشستگان بخشی عظیم از مطالبات انها تسویه حساب می شود.

 

مشکلات بیمه ای کارگران حوزه تامین اجتماعی شهرستان آزادشهر بررسی و تصمیم گیری شد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 18
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8917

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*