عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » پروژه های عمرانی متعددی در بخش مرکزی شهرستان آزادشهر در حال اجرا می باشد

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری؛

پروژه های عمرانی متعددی در بخش مرکزی شهرستان آزادشهر در حال اجرا می باشد

 

معاون عمرانی فرمانداری آزادشهر گفت: ‌پروژه های عمرانی از قبیل زیرسازی و آسفات معابر، تعریض و طرح هادی در 3 روستای کوهمیان، فاضل آباد و ارازتقان از توابع بخش مرکزی آزادشهر با جدیت در حال اجرا می باشد و با برنامه ریزی های انجام شده در سال جاری به اتمام می رسد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: صبح امروز چهارشنبه 7 خردادماه، محمد ابراهیمی تودرواری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری به همراه محمودرضا پژوهش بخشدار مرکزی و ناظران فنی عمرانی و عمرانی بخشداری با حضور در 3 روستای کوهمیان، فاضل آباد و ارازتقان از توابع بخش مرکزی این شهرستان از پروژه های عمرانی در حال انجام در این روستاها بازدید نمودند.
ابراهیمی تودرواری معاون عرمانی فرمانداری در این بازدیدها ضمن تشکر و قدرداتی از اقدامات و تلاش های انجام شده گفت: دهیازان و شوراهای روستایی با محوریت بخشداران د زمان کمبود اعتبارات عمرانی و خشکسالی مالی با برنامه ریزی دقیق و اصولی و استفاده بهینه از منابع و کمک های مردمی در روستاهای اقدامات خوب و موثری انجام دادند که شایسته تشکر و قدردانی می باشد.
در ادامه مهندس پژوهش بخشدار مرکزی گزارشی از اقدامات انجام شده متعدد در روستاهای بخش مرکزی و همچنین کمب.دها و نیازمندی های حوزه های مختلف عمرانی در این روستاها را ارائه نمود.
 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 37
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8729

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه بعلاوه ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*