عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » پخت و توزیع 700 پرس غذای گرم در بین نیازمندان روزه دار شهرستان آزادشهر

فرماندار آزادشهر:

پخت و توزیع 700 پرس غذای گرم در بین نیازمندان روزه دار شهرستان آزادشهر

پخت و توزیع 700 پرس غذای گرم در بین نیازمندان روزه دار شهرستان آزادشهر

 

فرماندار آزادشهر گفت: در راستای تکالیف و ماموریت های کمک مومنانه در ماه ضیافت الهی در راستای عمل به توصیه مقام معظم رهبری، با کمک مراکز نیکوکاری شهرستان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین بزرگوار، تعداد 700 پرس غذای گرم طبخ و در بین شهرهای آزادشهر و نوده خاندوز توزیع شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: سید رسول حسینی صبح امروز یکشنبه 28 اردیبهشت ماه با اعلام این خبر گفت: پس از فرامین مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان، قرارگاه مردمی جمع آوری و مدیریت توزیع کمک های مردمی در مصلی خاتم الانبیا (ص) آزادشهر تشکیل و همه امورات مربوط به کمک های خیرین جمع آوری و با شناخت دقیق از نیازمندان و محرومین شهرستان به طور عادلانه توزیع می شود.
فرماندار ضمن تشکر از خیرین و مراکز نیکوکاری شهرستان خاطر نشان کرد: در شب گذشته با همت دو مراکز نیکوکاری آزادشهر و نوده خاندوز تعداد 700 پرس غذای گرم طبخ و در بین نیازمندان روزه دار این دو شهر توزیع شد.
فرماندار در ادامه از خیرین و همه مردم شریف شهرستان در خواستن نمود در راستای ادامه این مسیر کمک مومنانه به نیازمندان، قرارگاه مردمی شهرستان را همچنان مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهند.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 19
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8647

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*