عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » سایت بازیافت آزادشهر برای اصلاح و مرمت نیازمند توجه ویژه مدیران استانی می باشد

فرماندار آزادشهر:

سایت بازیافت آزادشهر برای اصلاح و مرمت نیازمند توجه ویژه مدیران استانی می باشد

سایت بازیافت آزادشهر برای اصلاح و مرمت نیازمند توجه ویژه مدیران استانی می باشد

 

فرماندار آزادشهر در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گفت: در سایت بازیافت آزادشهر اقدامات خوبی انجام شده است ولی با نقطه مطلوب فاصله دارد که از این حیث نیازمند توجه ویژه مسئولین استانی به این مجموعه می باشد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ پنجشنبه 25 اردیبهشت ماه ؛ نشست مشترک سید رسول حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر با محسن سمیعی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان با محوریت بررسی مشکلات و نیازمندی های سایت بازیافت آزادشهر در محل دفتر کار فرماندار برگزار شد.
حسینی فرماندار در این جلسه ضمن خوشامدگویی و تبریک ایام گفت: روزانه 300 تن زباله شرق استان به سایت زباله آزادشهر وارد می شود که عملیات دپو و تبدیل به کود شیمیایی با حساسیت زیاد در این واحد صنعتی انجام می شود ولی با توجه به حجم زیاد زباله های ورودی و عدم تسریع در عملیات های فوق بوی نامطبوع زیادی کل منطقه را فراگرفته و سبب نارضایتی و گله مندی به حق شهروندان آزادشهری را در پی داشته است.
وی افزود: در راستای افزایش بهره وری و انجام عملیات های جایگزین با یک شرکت اتریشی و شرکت دانش بنیان هیرکان تدبیر انرژی قراردادی بسته شده است ولی به جهت برخی نواقص هنوز اتفاق محسوسی نیوفتاده است که از این حیث نیازمند توجه بیشتر مسپولین استانی به سایت بازیافت شهرستان آزادشهر می باشد.شد.
در ادامه محسن سمیعی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند استان گزارشی از اقدامات انجام شده، ماشین آلات خریداری شده و تلاش های برای کاهش بوی نامطبوع این سایت بیان نمود.
 

سایت بازیافت آزادشهر برای اصلاح و مرمت نیازمند توجه ویژه مدیران استانی می باشد


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 29
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8623

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*