زمان باقی مانده تا انتخابات

عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از طرح تجاری سازی املاک بلااستفاده شهرستان آزادشهر


بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از طرح تجاری سازی املاک بلااستفاده شهرستان آزادشهر

بازدید معاون وزیر آموزش و پرورش از طرح تجاری سازی املاک بلااستفاده شهرستان آزادشهر

 

عصر امروز دوشنبه 21 بهمن ماه، علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت اموزش و پرورش با همراهی سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر و گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش از طرح تجاری سازی برخی از املاک حوزه آموزش و پرورش این شهرستان بازدید نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ سید رسول حسینی فرماندار در این بازدید ضمن تشریح این طرح گفت: با توجه به وجود مشکلات مالی و اعتباری در حوزه آموزش و پرورش و وجود برخی از املاک بلااستفاده در شورای آموزش و پرورش شهرستان مصوب شد تا این املاک شناسایی و با تبدیل به احسن کردن و تجاری سازی انها بتوانیم بخشی از منابع مالی مورد نیاز در حوزه آموزش و پرورش را تامین کنیم.

وی افزود: با توجه به شناسایی انجام شده در طبقه اول اداره آموزش و پرورش برخی از دوایر نیاز به کوچک سازی و چابک سازی داشت که با شناسایی و انجام طرح تجاری سازی، تعداد 4 دهنه مغازه تجاری در حال ساخت می باشد که پس از اتمام به اجاره و رهن این مغازه ها بخشی از مشکلات مالی آموزش و پرورش شهرستان مرتفع خواهد شد.

در ادامه الهیار ترکمن معاون وزیر ضمن تشکر و قدردانی از این اقدام بسیار پسندیده خواستار افازیش اقدامات اینچنین و تولید ثروت از املاک بلااستفاده و تجاری سازی آنها در راستای تامین منابع مالی مورد نیاز شد.بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 21
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 8239

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : ده بعلاوه دوازده ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*