زمان باقی مانده تا انتخابات

عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد

با حضور فرماندار، مدیرعامل معدن زمستان یورت و نماینده کارگران؛

مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد

مشکلات و نیازمندی معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر بررسی و پیگیری شد

 

صبح امروز چهارشنبه 6 آذرماه، سید رسول حسینی فرماندار در جلسه ای با حضور مهندس نصیری مدیرعامل معدن زمستان یورت و نماینده کارگران این معدن، نیازمندی ها و مشکلات این معدن استراتژیک شهرستان را بررسی و پیگیری کردند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ حسینی فرماندار در این دیدار ایمنی معدن و پرداخت حقوق دستمزد دو چالش مهم و اساسی در حوزه معاون شهرستان است که در این رابطه هیچ گونه اهمال و سستی از سوی هر یک از مسئولین و پیمانکاران مورد پذیرش نیست.
وی افزود: معدن زمستان یورن به جهت اتفاقاتی که در گذشته افتاده در سطح ملی شناخته شده است و جای هیچ گونه اشتباهی در مباحث ایمنی معدن و استخراج ذغال وجود ندارد و هم سرپرستان و هم کارگران باید با رعایت همه الزامات ایمنی کار و فعالیت خود را شروع کنند.
حسینی پرداخت حقوق و دستمزد را از مباحث کلیدی در راستای رفع نیاز کارگران و افزایش روحیه امید و نشاط در آنها نامید و از بروز رسانی پرداختی ها در حوزه معادن و کاهش مطالبات گذشته کارگران تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه مهندس نصیری گزارشی از نیازمندی ها و مشکلات کوجود در حوزه معدن زمستان یورت را ارائه و خواستار پشتیبانی و حمیت مجموعه دولت در شهرستان و استان از حوزه معاون در بخش چشمه ساران شد.


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 24
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 7674

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : سـه منهای ســه ؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*