عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آزادشهر برگزار شد

با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرمانداری و روسای ادارات عضو؛

شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آزادشهر برگزار شد

شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آزادشهر برگزار شد

 

فرماندار آزادشهر گفت: با توجه به حجم مصرف بی رویه آب در مراحل مختلف کشاورزی، صرفه جویی و مقابله با چاه های غیرمجاز و بهره برداری بی رویه باید در اولویت برنامه های شورای حفاظت از منابع آب شهرستان قرار گیرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر؛ سید رسول حسینی ظهر امروز سه شنبه 16 مهرماه در جلسه شورای حفاظت از منابع آب افزود: منابع آبی شهرستان یکی از مهم ترین منابع استراتژیکی شهرستان می باشد و باید به عنوان یک امر مهم و حیاتی همه در نگهداری و حفاظت از آن نهایت سعی و کوشش خود را انجام دهند.
حسینی با اشاره به آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها گفت: اداره منابع آب شهرستان با همکاری دادستانی و نیروی انتظامی با همه متجاوزان به حریم و بستر رودخانه بدون هیچ گونه اغماضی برخورد کنند تا در سیلاب های آینده خسارت های وارده کاهش یابد.
فرماندار در ادامه خاطر نشان کرد: ادارات منابع آب، آب و فاضلاب شهری و آب و فاضلاب روستایی برنامه قابل انجام و عملیاتی خود را برای مقابله با تهدات کم آبی و بی آبی در سطح کل شهرستان در مواقع لزوم و وقوع بحران با مطالعه همه چالش های موجود ارائه نمایند.
در ابتدای این دیدار مهندس تیموری مدیر امور منابع آب شهرستان گزارشی از اقدامات و فعالیت های حوزه آبرسانی و همچنین نیازمندی آینده خود را ارائه نمود.
 

شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آزادشهر برگزار شد

 

شورای حفاظت از منابع آب شهرستان آزادشهر برگزار شدبازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 23
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 7311

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : پنج بعلاوه شـش؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*