عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » دیدار رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آزادشهر با فرماندار شهرستان

به منظور ارزیابی اقدامات انجام شده و بررسی برنامه های در دست اقدام مدیریت شهری؛

دیدار رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آزادشهر با فرماندار شهرستان

دیدار رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آزادشهر با فرماندار شهرستان

 

فرماندار در دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر آزادشهر گفت: با ارتباط و تعامل حسنه و دوطرفه بر مبنای قانون و حوزه اختیارات و وجود حس همدلی و همزبانی بین اعضای شورای شهر و مدیریت شهری می توان امیدوار بود اقدامات مفید و موثر در سطح شهر آزادشهر اتفاق بیافتد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر: صبح امروز دوشنبه 15 مهرماه؛ علی اصغر منصوری شهردار به همراه رضا هاشم زایی رییس شورای اسلامی شهر آزادشهر با حضور در فرمانداری با سید رسول حسینی فرماندار دیدار و در ارتباط مشکلات و نیازمندی های حوزه مدیریت شهری آزادشهر گفتگو کردند.
فرماندار شهرداران 3 گانه شهرستان را از مهم ترین ادارات شهرستان دانست و گفت: در همه امورات حمایتی و تخصیص اعتبارات نگاه ویژه ای بهب شهرداری ها به جهت تنوع خدمات و وسعت وظایف محوله آنان داشته ام و انتظاراتم هم از این مجموعه با توجه به حجم پشتیبانی ها زیاد و قابل توجه می باشد.
فرماندار ضمن تشکر از اقدامات خوب شهرداری آزادشهر گفت: آسفالت معابر؛ توسعه فضای سبز و انجام پروژه های عمرانی با توجه به کمبودهای اعتباری و مالی از اقدامات تحسین برانگیز مجموعه شهرداری آزادشهر می باشد که در ان راستا از این تلاش ها تشکر و قدردانی میکنم.
در ابتدای این دیدار منصوری شهردار و هاشم زایی رییس شورای اسلامی شهر آزادشهر گزارشی از مشکلات و نیازمندی های کاری خود را برای تسریع در حل انها با فرماندار شهرستان در میان گذاشتند.
 

دیدار رییس شورای اسلامی شهر و شهردار آزادشهر با فرماندار شهرستان


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 17
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 7301

نظرات این مطلب :


نام شما
ایمیل شما


سوال : دو منهای یـک؟ ( جواب بصورت عدد نوشته شود )
پاسخ :*